Sledovat Hráči online

Sledujte Hráči online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 102 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online drama, komedie, sport, thriller Hráči na !
  Sledovat Hráči online
Žánr:
drama, komedie, sport, thriller
Režie:
Seith Mann, John Fortenberry, Simon Cellan Jones, Julian Farino, Peter Berg
Hrají a postavy:
Carmelo Oquendo (NFL Player / ...), The Rock (Spencer Strassmore), Rob Corddry (Joe), John David Washington (Ricky Jerret / ...), Omar Benson Miller (Charles Greane / ...), Donovan W. Carter (Vernon)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Komediální seriál HRÁČI s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli zkoumá turbulentní život a skutečné problémy skupiny bývalých i současných hráčů amerického fotbalu ve floridském Miami. Hlavním hrdinou je Spencer Strasmore (Dwayne "The Rock" Johnson), bývalá superstar amerického fotbalu, který se po ukončení kariéry snaží prosadit jako finanční manažer a radí jiným současným i bývalým hráčům, jak se orientovat ve světě fotbalového byznysu.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski