Dokument
Tváře v davu

Dokument Tváře v davu
  Trailer  k pořadu Tváře v davu
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Tváře v davu

Příběh je o ženě, která jen o vlásek unikla útoku sériového vraha. Probudí se s těžkým poraněním hlavy v nemocnici a zjistí, že není schopná rozpoznávat obličeje. Nyní se rysy tváře mění vždy, když je ztratí z dohledu, zatímco vrah je pořád blízko a připraven zlikvidovat případného svědka.

Originální název:

Faces in the Crowd

Režie: Julien Magnat
Hrají a postavy: Milla Jovovichová (Anna Marchantová), Julian McMahon (Sam Kerrest), David Atrakchi (Lanyon), Michael Shanks (Bryce), Marianne Faithfullová (doktorka Langenkampová), Sarah Wayne Calliesová (Francine)
Země: USA, Francie, Kanada
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 57 %
Vysíláno na: Spektrum Home

Recenze uživatelů:

Celkom slusny, ale iba priemerny film s Milou Jovovich. Scenar je slusny, a Mila je vyborna, ale Julien Magnat nepredviedol nic viac, nez beznu rutinu. Z lasky k Mile 69 %
60% Martin7414
čistokrevná průměrná podívaná, nabízející celkem originální téma "svědka vraždy co si nepamatuje obličeje". Hele celkem dobrý. prokouknout kdo je vrah není tak těžké, takže "Columbové-amatéři" a další fandové krimi se klidně mohou dát do pohovu. Co vážně stojí za pozornost je práce jakou si autoři dali s tím prohazováním tváří... vážně udržet tenhle film pohromadě musela být z tohoto ohledu dřina. Takže snad kdybych mohl, dám 3,5. Snaha se cení.
kenkaku
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina