Sledovat
Černá kniha
online

Dokument Černá kniha
  Trailer  k pořadu Černá kniha
Sledujte Černá kniha online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 156 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 100 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu: Černá kniha

Inspirováno skutečnými událostmi.
Je rok 1944 a mladá Židovka Rachel se stane svědkem masakru celé rodiny. Připojí se k domácímu hnutí odboje, od kterého dostane za úkol napojit se na velitelství gestapa tím, že svede šarmantního německého kapitána. Celou dobu však nepřestává pátrat po vrazích rodičů..

Originální název:

Zwartboek / Black Book

Režie: Paul Verhoeven
Hrají a postavy: Carice van Houtenová (Ellis de Vriesová), Sebastian Koch (Ludwig Müntze), Thom Hoffman (Hans Akkermans), Halina Reijnová (Ronnie), Waldemar Kobus (Günther Franken), Derek de Lint (Gerben Kuipers)
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Spektrum Home 17.2.2024 21:00

Recenze uživatelů:

Režisér Paul Verhoeven nám zde namíchal pestrou směs válečných hrůz, rozličných lidských charakterů, osudů a erotiky ( zvláště v téhle oblasti dovedl mistr režisér opět potěšit ). Měla jsem menší problém stíhat pochopit četné převratné situace a tím i přehodnocovat sympatie k jednotlivým postavám. Chvílemi mi to připadalo téměř přes čáru, ale v tom tkví atraktivita filmu. Herečku Carice van Houten jsem měla čest poznat až nyní a před jejím výkonem smekám.
90% sklennenka
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina