Muraxa Antc

Muraxa Antc
  Trailer  k pořadu Muraxa Antc
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Muraxa Antc

Americká animovaná dobrodružná komedie ze světa hmyzu se může pochlubit pozoruhodnými vizuálními efekty, ale především originalitou a vtipem, jimiž si získala publikum i kritiky.
Na rozdíl od ostatních příslušníků svého pracovitého rodu MravenzeZ už dál nebaví pracovat v mraveništi a tak se spolu s mravenčí princeznou vydá do světa. Pořadě dobrodružství ve vnějším světě se Z vrací domů a konečně všem dokáže,že je opravdový hrdina! Celý tento odstaveček by se dal taky napsat jednou větou: "Prostě další pecka od DreamWorks!". Kritika o tomto filmu napsala: "Velmi chytrý a velmi legrační film!" (Good Morning America), "MravenecZ je moderní rodinný film, na který se budete dívat znovu a znovu" (Newhouse Newspaper) nebo "Báječné! Jakožádný film, který jste dosud viděli!"

Originální název:

Antz / AntZ

Hrají a postavy: Woody Allen (Z - hlas), Dan Aykroyd (Chip - hlas), Anne Bancroftová (Královna - hlas), Jane Curtinová (Muffy - hlas), Danny Glover (Barbatus - hlas), Gene Hackman (Generál Mandible - hlas)
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: New Channel
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina