Sledovat
Princezna nevěsta
online

Princezna nevěsta
  Trailer  k pořadu Princezna nevěsta
Přehrajte si Princezna nevěsta online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Princezna nevěsta

Pohádková parodie o chudém mladíkovi, který musí bojovat o svou lásku.
Hrdinové bez bázně a hany, chrabří piráti, všemocní kouzelníci, démoničtí zlouni a princezna čekající na záchranu, prostě pohádka, jak má být, jen tentokrát trochu lépe a s nadhledem.

Originální název:

The Princess Bride

Režie: Rob Reiner
Hrají a postavy: Cary Elwes (Westley), Mandy Patinkin (Inigo Montoya), Chris Sarandon (princ Humperdinck), Christopher Guest (hrabě Tyrone Rugen), Wallace Shawn (Vizzini), André the Giant (Fezzik)
Scénář: William Goldman
Země: USA
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 25.12.2023 16:35

Recenze uživatelů:

Silný nadprůměr. Místy jsem se zasmál vážně nahlas. Moc milá pohádka. 80%
80% LukVan
Že se dočkám Americké pohádky s relativně vysokou kvalitou bych tedy opravdu nečekala, a tak je jakési nadšení o to větší. Film ma rozumné a nadnesené dialogy a spolu s téměř až sebezhazováním a netradičním vtipem je podívanou pro malé i velké. Vizuální stránka filmu dost pokulhává a film bohužel vypadá uměle a lacině více, než je milé.
70% Trexes
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina