Sledovat Lví král online

Přehrajte si Lví král online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 121 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Lví král
  Trailer k pořadu Lví král   Sledovat Lví král online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Hudba & Umění, Komedie, Muzikály, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
Roger Allers, Rob Minkoff
Hrají a postavy:
Rowan Atkinson (Zazu (hlas)), Matthew Broderick (Adult Simba (hlas)), Niketa Calameová (mladý Nala (hlas)), Jim Cummings (Ed (hlas)), Whoopi Goldbergová (Shenzi (hlas)), Robert Guillaume (Rafiki (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Zvířecí říše potřebuje nového krále - Simba se vrací.

Jednoduchý příběh čtyřnohého prince Simby, který se neprávem obviňuje ze smrti svého otce Mufasy, kvůli čemuž opouští své stádo i říši, aby se po letech vrátil jako král a potrestal viníka, oslovil děti i dospělé. Možná je to tím, že jde o svého druhu variaci na Shakespearova Hamleta, která dětem nenásilnou formou pohádkového muzikálu vypráví o tak odtažitých tématech, jako jsou smrt, předurčení a odpovědnost.
Hodnocení:
85 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski