Sledovat Toy Story 3: Příběh hraček online

Přehrajte si Toy Story 3: Příběh hraček online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Toy Story 3: Příběh hraček
  Trailer k pořadu Toy Story 3: Příběh hraček   Sledovat Toy Story 3: Příběh hraček online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Režie:
Lee Unkrich
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Woody (hlas)), Tim Allen (Buzz Lightyear (hlas)), Joan Cusacková (Jessie (hlas)), Ned Beatty (Lotso (hlas)), Don Rickles (pan Potato Head (hlas)), Michael Keaton (Ken (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Ve filmu Toy Story 3: Příběh hraček 3D se tvůrci milované série příběhů o hračkách "Toy Story" vrací do kouzelného světa nám dobře známých hraček. Chlapec Andy už vyrostl a chystá se na vysokou školu. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost. Toy Story 3: Příběh hraček 3D je zbrusu nová dobrodružná komedie, ve které se naši staří známí hrdinové dostanou do školky plné rozjívených dětí a batolat. Obzvláště nezkrotná batolata se už nemohou dočkat až dostanou tyhle "nové" hračky do svých malých, upatlaných ručiček. Přestože naše hrdiny čeká nejedna horká chvilka, dobře ví, že nesmí jeden druhého zradit a že se musí pohromadě. A k tomu všemu čeká panenku Barbie první osudové setkání s Kenem.
Hodnocení:
83 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski