Sledovat Toy Story 3: Příběh hraček online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Toy Story 3: Příběh hraček
  Trailer k pořadu Toy Story 3: Příběh hraček   Sledovat 1498 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Režie:
Lee Unkrich
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Woody (hlas)), Tim Allen (Buzz Lightyear (hlas)), Joan Cusacková (Jessie (hlas)), Ned Beatty (Lotso (hlas)), Don Rickles (pan Potato Head (hlas)), Michael Keaton (Ken (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Ve filmu Toy Story 3: Příběh hraček 3D se tvůrci milované série příběhů o hračkách "Toy Story" vrací do kouzelného světa nám dobře známých hraček. Chlapec Andy už vyrostl a chystá se na vysokou školu. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost. Toy Story 3: Příběh hraček 3D je zbrusu nová dobrodružná komedie, ve které se naši staří známí hrdinové dostanou do školky plné rozjívených dětí a batolat. Obzvláště nezkrotná batolata se už nemohou dočkat až dostanou tyhle "nové" hračky do svých malých, upatlaných ručiček. Přestože naše hrdiny čeká nejedna horká chvilka, dobře ví, že nesmí jeden druhého zradit a že se musí pohromadě. A k tomu všemu čeká panenku Barbie první osudové setkání s Kenem.
Hodnocení:
83 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko