Sledovat film Toy Story: Příběh hraček online

Přehrajte si film Toy Story: Příběh hraček HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, pohádka, rodinný, romantický Toy Story: Příběh hraček na HBO2!
  Trailer k filmu Toy Story: Příběh hraček   Sledovat Toy Story: Příběh hraček online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, pohádka, rodinný, romantický
Režie:
John Lasseter
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Woody (hlas)), Tim Allen (Buzz Lightyear (hlas)), Don Rickles (pan rajčatová hlava (hlas)), Jim Varney (Slinky Dog (hlas)), Wallace Shawn (slečna Tasty (hlas)), John Ratzenberger (Hamm (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Jsou to hračky, ony mluví - alespoň pokud kolem nejsou lidé - a jsou zpět... oslavují návrat licence "Toy Story: Příběh hraček" tentokrát ve formátu 3D! Toy story: Příběh hraček, film, kterým to všechno začalo, vezme diváky zpátky na tu fantastickou, legrační cestu, kterou vidíme většinou prostřednictvím dvou hlavních rivalů - Woodyho, vytáhlého, sympatického kovboje a Buzze Lightyeara, neohroženého vesmírného rangera. Komické duo se konečně naučí odhodit své rozdílnosti, když je okolnosti oddělí od jejich vlastníka Andyho a ocitnou se na misi plné dobrodružství, kde existuje pouze jediný způsob jak přežít - vytvořit nesnadné spojenectví.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.