Sledovat film Kráska a zvíře online

Přehrajte si film Kráska a zvíře online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1131 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kráska a zvíře
  Trailer k filmu Kráska a zvíře   Sledovat Kráska a zvíře online
Žánr:
Animovaný, Fantasy, Hudba & Umění, Muzikály, Pohádka, Dětem, Rodinný, Romantický
Režie:
Gary Trousdale, Kirk Wise
Hrají a postavy:
Paige O'Haraová (Belle (hlas)), Robby Benson (Beast (hlas)), Richard White (Gaston (hlas)), Jerry Orbach (Lumiere (hlas)), David Ogden Stiers (Cogsworth (hlas)), Angela Lansburyová (paní Potts (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Klasická animovaná pohádka z produkce Walta Disneye, oceněná dvěma Oscary.

V dobách, kdy ještě pohádka byla skutečností, žil ve Francii krásný mladý princ, který ale byl pyšný a sobecký. Stará čarodějnice se ho rozhodla potrestat a proměnila ho v hrozné zvíře. Zželelo se jí však mladého života a dala princi ještě šanci na vysvobození: pokud se do něj zamiluje nějaká dívka, stane se opět člověkem. Uběhlo několik let. Ve vzdálené vesnici žil podivínský vynálezce Maurice, který měl překrásnou dceru - říkali jí Kráska. Myslel si na ni marnivý krasavec Gaston, ale Krásku zajímaly jen knihy. Jednou se vynálezce Maurice vydal na cesty a zabloudil do domu obludného zvířete. Aby se zachránil, musela za zvířetem přijít jeho dcera Kráska. Jak už to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadne. Kráska se do zvířete zamiluje, princi se vrátí jeho původní podoba, napraví se a bude z něj dobrý a spravedlivý král. Kráska a zvíře byla jako vůbec první kreslený film v historii udílení Oscarů nominována na nejlepší film, oceněna byla Oscary za nejlepší píseň a nejlepší hudbu.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski