Sledovat film Kráska a zvíře online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kráska a zvíře
  Trailer k filmu Kráska a zvíře   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Fantasy, Hudba & Umění, Rodinný, Romantický, Muzikály
Režie:
Bill Condon
Hrají a postavy:
Dan Stevens (Zvíře / zakletý princ), Luke Evans (Gaston), Emma Watsonová (Kráska), Ewan McGregor (Lumiere), Gugu Mbatha-Rawová (Plumette), Josh Gad (Le fou)
Scénář:
Stephen Chbosky, Evan Spiliotopoulos, Jeanne-Marie Leprince de Beaumont
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Mladého prince, který je uvězněn pod obludným zvířecím zevnějškem, může vysvobodit jedině opravdová láska. Jedinečná příležitost se mu naskytne ve chvíli, kdy se setká s Kráskou, jedinou dívkou, která kdy do zámku od jeho zakletí vstoupila. Muzikálová rodinná fantasy USA (2017). Hrají: Emma Watsonová, Dan Stevens, Luke Evans. Režie: Bill Condon.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko