Sledovat seriál Lombard. Życie pod zastaw online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Lombard. Życie pod zastaw
  Sledovat 1427 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Melodrama, Dobové
Režie:
Łukasz Bajbak
Hrají a postavy:
Zbigniew Buczkowski (Kazimierz Barski, właściciel lombardu), Jerzy Gorski (Karol (Lolek), pracownik lombardu), Mateusz Muranski (Adrian (Adek), syn Kazimierza), Agata Szafranska (Marta, córka Kazimierz), Henryk Golebiewski (Ziutek, stały klient), Magdalena Waligórska-Lisiecka (Marzenka)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2020
Popis:
Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko