Sledovat seriál Kobra - oddział specjalny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Kobra - oddział specjalny
  Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Christoph Eichhorn, Arend Agthe, Oren Schmuckler, Hans Schönherr, Dror Zahavi, Jan Martin Scharf
Hrají a postavy:
Erdogan Atalay (Semir Gerkhan / ...), Gottfried Vollmer (Dieter Bonrath), Dietmar Huhn (Horst Herzberger / ...), Carina N. Wieseová (Andrea Schäfer / ...), Niels Kurvin (Hartmut Freund / ...), Daniela Wutteová (Susanne König / ...)
Scénář:
Stefan Dauck, Fritz Müller-Scherz, Clemens Berger, Clementina Hegewisch, Markus Hoffmann, Michael Krause
Země:
Německo
Rok výroby:
1996-2000
Popis:
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.

Seriál Alarm für Cobra 11 (u nás vysílaný pod jednoduchým názvem Kobra 11), prvotřídní německá akční show plná strhujících akcí, vzrušujících příběhů, bystrých a pohotových vyšetřovatelů a samozřejmě burácení silných motorů v závodě na život a na smrt. Pilotní film "Bomby na 92. kilometru" byl odvysílán 12. března 1996 na RTL a sledovalo jej ohromujících 10 milionů diváků. Svým ztvárněním seriál Cobra 11 přinesl na německé obrazovky zcela nový typ programu: akční seriál, který vzniká v čistě domácí produkci a na 100% se vyrovná svým hollywoodským vzorům. Po svém senzačním uvedení se brzy stal hitem nejen v Německu, ale i v mnoha dalších zemích světa. Po odvysílání pilotního filmu a dalších osmi epizod první série se televize RTL rozhodla dle výborné sledovanosti na dalším natáčení.
Hodnocení:
63 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko