Sledovat 16 przecznic online

Přehrajte si 16 przecznic online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 103 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Sleduj online Akční, Drama, Thriller 16 przecznic na !
  Trailer k pořadu 16 przecznic   Sledovat 16 przecznic online
Žánr:
Akční, Drama, Thriller
Režie:
Richard Donner
Hrají a postavy:
Bruce Willis (Jack Mosley), Mos Def (Eddie Bunker), David Morse (Frank Nugent), Jenna Sternová (Diane Mosleyová), Casey Sander (Kapitán Gruber), Cylk Cozart (Jimmy Mulvey)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Mezi životem a smrtí je tenká hranice, jak pro newyorské policisty, tak pro jejich svědky.

Po prohýřené noci je policista Jack pověřen jednoduchým úkolem: zajistit převoz bezvýznamného zlodějíčka Eddieho z policejní stanice k výslechu u soudu. Ten se nachází pouhých 16 bloků odsud.
Jack je rozmrzelý a má pořádnou kocovinu. Naloží Eddieho do vozu a uhání ulicemi ranního New Yorku. Nevšimne si ale, že jsou celou dobu sledováni. Když na chvíli zastaví, ocitne se Eddie tváří v tvář daleko většímu problému. Někdo míří nabitou pistolí přímo na jeho hlavu. Jack přivolá posily a na místo dorazí specialista na vraždy Frank Nugent se svým týmem.
Eddie a Jack zjišťují, že jedním z mužů tohoto týmu je člověk, proti kterému má svědčit. Z původně banálního úkolu se stává boj na život a na smrt. Zločinci, kteří usilují o Eddieho smrt, jsou policisté ...
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski