Seriál Westworld

Sledovat seriál
Westworld
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Seriál inspirovaný stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton, pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi. Vítejte ve Westworldu! Poznejte svět, který uspokojí všechny vaše touhy... Dramatický seriál z produkce HBO je temnou odyseou, která nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu. Westworld nám představí svět, kde se protíná blízká budoucnost s minulostí, s níž se dá dle představivosti manipulovat. Svět, ve kterém lze splnit každou lidskou touhu, ať už ušlechtilou, nebo zvrhlou.

Žánr: Science Fiction, Thriller, Western
Režie: Jonathan Nolan, Jonny Campbell, Richard J. Lewis, Michelle Maxwell MacLaren, Neil Marshall, Vincenzo Natali
Hrají a postavy: Anthony Hopkins (Dr. Robert Ford), Ed Harris (man in black), Evan Rachel Woodová (Dolores Abernathy), James Marsden (Teddy Flood), Thandie Newtonová (Maeve Millay), Jeffrey Wright (Bernard Lowe)
Scénář: Michael Crichton, Jonathan Nolan, Lisa Joy, Ed Brubaker, Dominic Mitchell, Daniel Thomsen
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 86 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko