Sledovat seriál Vyprávěj online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Vyprávěj
  Sledovat 1542 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Drama, Dobové, Thriller
Režie:
Bisi Arichtev, Martin Dolenský, Johanna Steiger
Hrají a postavy:
Svatopluk Skopal (Josef Dvorák), Veronika Freimanová (Jana Dvoráková), Andrea Kerestešová (Eva Dvoráková), Roman Vojtek (Karel Dvorák), Jana Bernášková (Iveta Hájková), Hana Vagnerová (Zuzana Sovová)
Scénář:
Rudolf Merkner
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Rodinná sága odehrávající se od 60. let minulého století do současnosti.

Co se vám vybaví, když se řekne „šedesátá léta“? Sověti úspěšně vysílají člověka do vesmíru, na Západě probíhá Beatlemanie, přichází Srpen 68, v Československu ve volbách vyhrávají komunisté na 98,4%… Jak jste tuto dobu prožívali vy? Připadá vám to jako dávná minulost, nebo máte najednou docela živé vzpomínky?
Hodnocení:
81 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko