Sledovat seriál Vyprávěj online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Vyprávěj online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1440 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Vyprávěj
  Sledovat Vyprávěj online
Žánr:
Komedie, Drama, Dobové, Thriller
Režie:
Martin Dolenský, Bisi Arichtev
Hrají a postavy:
Svatopluk Skopal (Josef Dvorák), Veronika Freimanová (Jana Dvoráková), Andrea Kerestešová (Eva Dvoráková), Roman Vojtek (Karel Dvorák), Martin Kraus (Václav Hora ml.), Hana Vagnerová (Zuzana Sovová)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2012-2013
Popis:
Rodinná sága odehrávající se od 60. let minulého století do současnosti.

Co se vám vybaví, když se řekne „šedesátá léta“? Sověti úspěšně vysílají člověka do vesmíru, na Západě probíhá Beatlemanie, přichází Srpen 68, v Československu ve volbách vyhrávají komunisté na 98,4%… Jak jste tuto dobu prožívali vy? Připadá vám to jako dávná minulost, nebo máte najednou docela živé vzpomínky?
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko