Sledovat seriál 800 slov online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál 800 slov
  Sledovat 1473 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Pino Amenta
Hrají a postavy:
Erik Thomson (George Turner), Melina Vidler (Shay Turner), Benson Jack Anthony (Arlo Turner), Anna Jullienne (Katie), Michelle Langstoneová (Fiona), Rick Donald (Woody)
Země:
Nový Zéland, Austrálie
Rok výroby:
2015
Popis:
800 slov, je populární sloupec v australských novinách, který píše George, otec dvou středoškolských dětí. Po náhlé smrti své manželky, se náhle rozhodne změnit život své rodiny a koupí dům na Novém Zélandu s cílem začít znovu. Avšak pestrobarevná exotická země a svérázní obyvatelé v ní, se postarají o to, aby nové začátky nebyly ani zdaleka takové, jak si představoval.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski