Sledovat seriál 800 slov online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu 800 slov online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1071 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller 800 slov na !
  Sledovat 800 slov online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Pino Amenta
Hrají a postavy:
Erik Thomson (George Turner), Melina Vidler (Shay Turner), Benson Jack Anthony (Arlo Turner), Anna Jullienne (Katie), Michelle Langstoneová (Fiona), Rick Donald (Woody)
Země:
Nový Zéland, Austrálie
Rok výroby:
2015
Popis:
800 slov, je populární sloupec v australských novinách, který píše George, otec dvou středoškolských dětí. Po náhlé smrti své manželky, se náhle rozhodne změnit život své rodiny a koupí dům na Novém Zélandu s cílem začít znovu. Avšak pestrobarevná exotická země a svérázní obyvatelé v ní, se postarají o to, aby nové začátky nebyly ani zdaleka takové, jak si představoval.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski