Seriál 800 slov

Sledovat seriál
800 slov
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu 800 slov online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1333 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

800 slov, je populární sloupec v australských novinách, který píše George, otec dvou středoškolských dětí. Po náhlé smrti své manželky, se náhle rozhodne změnit život své rodiny a koupí dům na Novém Zélandu s cílem začít znovu. Avšak pestrobarevná exotická země a svérázní obyvatelé v ní, se postarají o to, aby nové začátky nebyly ani zdaleka takové, jak si představoval.

Žánr: Komedie, Drama, Rodinný, Thriller
Režie: Michael Hurst
Hrají a postavy: Erik Thomson (George Turner), Melina Vidler (Shay Turner), Benson Jack Anthony (Arlo Turner), Michelle Langstoneová (Fiona), Anna Jullienne (Katie), Rick Donald (Woody)
Scénář: Kate McDermott
Země: Nový Zéland, Austrálie
Rok výroby: 2016-2017
Hodnocení: 79 %

Seznam epizod

Série 2:
(4) 800 slov II (4) - sledovat
(5) 800 slov II (5) - sledovat
(6) 800 slov II (6) - sledovat
(7) 800 slov II (7) - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko