Sledovat seriál
Pýcha a předsudek
online

Seriál Pýcha a předsudek
  Trailer  k pořadu Pýcha a předsudek
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Pýcha a předsudek online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 156 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 471 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 249 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Láska a nenávist k sobě mohou mít nečekaně blízko.

Originální název:

Pride and Prejudice

Režie: Simon Langton
Hrají a postavy: Jennifer Ehleová (Elizabeth Bennet), Colin Firth (pan Darcy), Susannah Harkerová (Jane Bennet), Julia Sawalhaová (Lydia Bennet), Alison Steadmanová (paní Bennet), Benjamin Whitrow (pan Bennet)
Scénář: Andrew Davies
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 88 %
Vysíláno na: ČT art

Recenze seriálu Pýcha a předsudek:

Velmi dobře zpracovaná knižní předloha a taky velmi věrně no snad až moc věrně. Je to totiž tak trochu jako koukat na knihu co se sama čte a jsou v ní povedené pohyblivé obrázky, na kterých jsou zobrazeni perfektně hrající herci. Kromě této výhrady už snad žádné další nemám a nezbývá než doporučit.
80% Trexes
Moc hezká adaptace, pouze někteří představitelé rolí mi moc nesedí, hlavně Jane. Elisabeth by také mohla být trochu živější,pan Wickham není představitel velkého svůdníka, ovšem pan Darcy je splněný sen. Hudba je naprosto kouzelná.
100% hn253

Seznam epizod

vysíláno 23.11. (5) Pýcha a předsudek - sledovat
vysíláno 30.11. (6) Pýcha a předsudek - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina