Sledovat seriál Utta Danella: Černé zrcadlo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Utta Danella: Černé zrcadlo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1292 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Utta Danella: Černé zrcadlo
  Sledovat Utta Danella: Černé zrcadlo online
Žánr:
Drama, Krimi, Romantický
Režie:
Josef Meyer
Hrají a postavy:
Sonja Kirchbergerová (Cora Talheimová), Peter Bongartz (Karl Ravinski), Marita Marschallová (Irene Ravinski), Julia Haackeová (Hella Ravinski), Eckhard Preuß, Florian Fitz (Felix Ravinski)
Země:
Německo
Rok výroby:
2000
Popis:
Německé televizní drama o temném rodinném tajemství, prokletém dědictví a ženě, jejíž příchod osudově poznamenal budoucnost jedné rodiny.

Karl je úspěšný podnikatel, který má tři již dospělé děti a žena mu před několika lety zemřela. Karl se chystá uzavřít na Mallorce obchod a přitom se zamiluje do prostitutky Cory.
Hodnocení:
48 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski