Seriál Zlé banky

Sledovat seriál
Zlé banky
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zlé banky online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1333 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Mladá bankéřka Jana je zapletena do intrik, které ji nutí poškodit vlastní banku. Seriál "Zaprodaní bance" je thriller zasazený do světa vysokých financí, který skýtá úchvatný psychologický profil tohoto odvětví a jeho protagonistů.

Žánr: Krimi, Drama, Thriller
Režie: Christian Schwochow
Hrají a postavy: Paula Beer (Jana Liekam 6 dílů, 2018), Barry Atsma (Gabriel Fenger 6 dílů, 2018), Désirée Nosbuschová (Christelle Leblanc 6 dílů, 2018), Albrecht Schuch (Adam Pohl 6 dílů, 2018), Mai Duong Kieu (Thao Hoang 6 dílů, 2018), Marc Limpach (Luc Jacoby 6 dílů, 2018)
Scénář: Jan Galli, Lisa Blumenberg, Jana Burbach, Oliver Kienle
Země: Německo, Lucembursko
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 79 %

Seznam epizod

(2) Folge dem Schrott - sledovat
(3) Der Mann aus London - sledovat
(4) Alte Schulden - sledovat
(5) Die härteste Währung - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko