Seriál Policie Hamburk

Sledovat seriál
Policie Hamburk
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Policie Hamburk online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 135 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1318 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Tým hamburských policistů se v práci rozhodně nenudí. Parťáci Melanie Hansenová s Nilsem Meermannem se zrovna zabývají případem malého chlapce Louise, který se kvůli bití bojí přijít domů s pololetním vysvědčením. To, že je doma týrán, zjistila náhodou Nilsova přítelkyně lékařka Anna. Z týrání syna je podezřelý jeho přísný otec Georg. Je to však opravdu tak, jak to vypadá? Franzi Jungová je na místním oddělení nová. Její nadřízený Berger ji musí zpočátku uklidňovat, protože vztah s jejím parťákem, poněkud svérázným Bojem Thomfordem, není zrovna ideální. Zejména poté, co se Franzi bezelstně snaží smířit Bojeho s jeho otcem Hubertem. Boje se s ním vůbec nestýká a zrovna mu odmítne půjčit peníze, aby mohl pozvat na malou oslavu své přátele bezdomovce...

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Rolf Wellingerhof
Hrají a postavy: Sanna Englund (Melanie Hansen), Rhea Harder (Franzi Jung), Bruno Apitz (Hans Moor), Matthias Schloo (Mattes Seeler), Harald Maack (Wolle), Gerit Klingová (Dr. Jasmin Jonas)
Scénář: Tina Gorf
Země: Německo
Rok výroby: 2007-2014
Hodnocení: 61 %

Seznam epizod

Série 7:
(26) Nevybuchlá bomba - sledovat
(27) Tvrdí chlapi - sledovat
(28) Zdání klame - sledovat
(29) Příležitost dělá zloděje - sledovat
(30) V pasti - sledovat
Série 8:
(1) Loď snů - sledovat
(2) Nový velitel - sledovat
(3) Past - sledovat
(13) In der Falle - sledovat
(14) Virtuální světy - sledovat
(15) Armáda lásky - sledovat
(16) Kapsáři - sledovat
(17) Spolubydlící - sledovat
(18) Polibek pavouka - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko