Sledovat seriál Policie Hamburk online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Policie Hamburk online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Policie Hamburk na Prima, Prima Krimi!
  Sledovat Policie Hamburk online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Jörg Schneider
Hrají a postavy:
Uwe Fellensiek (policejní komisař Henning Storm), Sanna Englund (policejní komisař Melanie Hansen), Rhea Harder (Polizeiobermeisterin Franziska 'Franzi' Jung), Matthias Schloo (Polizeikommissaranwärter Mattes Seeler), Peer Jäger (policista Martin Berger), Harald Maack (Polizeioberkommissar Jörn 'Wolle' Wollenberger)
Země:
Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Tým hamburských policistů se v práci rozhodně nenudí. Parťáci Melanie Hansenová s Nilsem Meermannem se zrovna zabývají případem malého chlapce Louise, který se kvůli bití bojí přijít domů s pololetním vysvědčením. To, že je doma týrán, zjistila náhodou Nilsova přítelkyně lékařka Anna. Z týrání syna je podezřelý jeho přísný otec Georg. Je to však opravdu tak, jak to vypadá? Franzi Jungová je na místním oddělení nová. Její nadřízený Berger ji musí zpočátku uklidňovat, protože vztah s jejím parťákem, poněkud svérázným Bojem Thomfordem, není zrovna ideální. Zejména poté, co se Franzi bezelstně snaží smířit Bojeho s jeho otcem Hubertem. Boje se s ním vůbec nestýká a zrovna mu odmítne půjčit peníze, aby mohl pozvat na malou oslavu své přátele bezdomovce...
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski