Sledovat seriál
Spartakus
online

Seriál Spartakus
  Trailer k pořadu Spartakus Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Některé legendy jsou psány krví.
Klasický příběh thráckého bojovníka, který byl zajat Římany, stal se gladiátorem a v boji o svobodu se postavil starověkému Římu, ožívá v novém akčním historickém seriálu na HBO. Spartakus, odtržený od své země a milované ženy, je uvržen do surového světa gladiátorské arény, kde krev a smrt jsou tou nejsledovanější zábavou. Na písku se však neodehrávají všechny bitvy. Zrada, korupce a pokušení vystavují Spartaka nepřetržité zkoušce. Aby přežil, musí být víc než jen mužem. Víc než jen gladiátorem. Musí se stát legendou.

Hrají a postavy: Manu Bennett (Crixus), Daniel Feuerriegel (Agron), Peter Mensah (doktore), Lucy Lawlessová (Lucretia), Nick Tarabay (Ashur), Viva Bianca (Ilithyia)
Země: USA
Rok výroby: 2010-2013
Hodnocení: 85 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Cool 16.2.2022 22:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko