Sledovat seriál Španělská princezna online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Španělská princezna
  Sledovat 1465 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Dobové
Režie:
Birgitte Starmose, Stephen Woolfenden
Hrají a postavy:
Charlotte Hope (Catherine of Aragon 8 dílů, 2019), Aaron Cobham (Oviedo 8 dílů, 2019), Elliot Cowan (King Henry Tudor 8 dílů, 2019), Ruairi O'Connor (Prince Harry Tudor / ... 8 dílů, 2019), Jordan Renzo (Charlie Brandon 8 dílů, 2019), Oliver Rix (Edward Stafford 8 dílů, 2019)
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Historické drama pojednává o princezně Kateřině Aragonské, která je od dětství zaslíbena budoucímu králi Anglie princi Arturovi. Když princ Artur krátce po jejich svatbě zemře, vše nasvědčuje tomu, že je pro Kateřinu trůn navždy ztracen.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko