Seriál Rodina doktora Kleista

Sledovat seriál
Rodina doktora Kleista
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Rodina doktora Kleista online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1333 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Doktor Christian Kleist má narozeniny a chystá se domů, aby je oslavil se svou ženou Susanne a dvěma dětmi. Telefonicky mu gratuluje i strýc Johannes, který celou rodinu srdečně zve k sobě do Eisenachu. Kleista zdrží mladá pacientka Nicol, která trpí leukémií a v návalu zoufalství chce skočit se střechy. Spolu s kolegou se Christianovi podaří ji zachránit... Doma zjišťuje, že mu rodina připravila překvapení: nový dům, kde by si on a jeho manželka Susanne, dětská lékařka, mohli zařídit soukromou praxi, jak o tom vždy snili. Susanne je ale odvolaná k rodičce a na cestě má nehodu, kterou nepřežije... Zdrcená rodina se nemůže se ztrátou smířit. Zejména Kleistův mladší syn, vždy velmi uzavřený, odmítá komunikovat a ještě více se uzavírá do sebe. Christian s dětmi přijímá pozvání strýce Johannese a jeho přítelkyně Inge a přijíždí do Eisenachu. Strýc se snaží zaujmout chlapcovu pozornost tím, že s ním konzultuje své problémy s počítačem, čemuž chlapec dobře rozumí. Christian zase podniká výlety na kole po okolí. Johannes se pokouší Christiana přimět, aby se podíval do místní opuštěné ordinace, kde ještě nedávno pracoval lékař internista, kterého je ve městě třeba. Domnívá se, že změna prostředí by rodině prospěla. Christian si ale myslí, že život jeho i jeho rodiny je v Berlíně...

Žánr: Rodinný
Režie: Erwin Keusch
Hrají a postavy: Francis Fulton-Smith (Dr. Christian Kleist), Ulrich Pleitgen (Johannes Kleist), Marie Seiser (Lisa Kleist), David Bode (Peter Kleist), Uta Schorn (Inge März), Christina Plateová (Marlene Holstein)
Scénář: Christiane Sadlo
Země: Německo
Rok výroby: 2004-2008
Hodnocení: 61 %

Seznam epizod

(5) Rozloučení - sledovat
(6) Zával - sledovat
(7) Klikaté cesty lásky - sledovat
(8) Oslava s následky - sledovat
(9) Odvaha povědět pravdu - sledovat
(10) Na vlastní pěst - sledovat
(11) Dny plné starostí - sledovat
(12) Zakázaná láska - sledovat
(13) Zase bude dobře - sledovat
(14) Rodinné štěstí - sledovat
(15) Láska a útrapy - sledovat
(16) Srdce v nouzi - sledovat
(17) Endstation Sehnsucht - sledovat
(18) Cesta na diskotéku - sledovat
(19) Sen o Benátkách - sledovat
(20) Dětské srdce - sledovat
(21) Bytové společenství - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko