Sledovat seriál Zoo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zoo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Zoo online
Žánr:
drama, komedie, rodinný, thriller
Režie:
Branislav Mišík
Hrají:
Táňa Pauhofová, Ján Koleník, Marko Igonda, Jozef Vajda, Zuzana Šebová, František Kovár
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2016
Popis:
V ZOO začíná slavnostní otevření sezóny. Marketingová manažerka Roberta si dává záležet na tom, aby vše proběhlo bez problémů. To však ještě neví, že z terária zmizela obrovská krajta Diana. Celá ZOO je na nohou, bojí se aby Diana nehledala oběd mezi návštěvníky. Ředitel Stano Baláž dostane nepříjemnou návštěvu. Na kontrolu přijde Fičíková, která se vyžívá v hledání chyb v ZOO. Chovatelka Alena se stará o čerstvě narozené mláďátko pumy. Dobrodruh Peter Baláž se vrací z Afriky na Slovensko. Zooložka Dominika objeví Petra ve výběhu lemurů a považuje ho za výtržníka. Je pořádně překvapená, že ředitel Petra zná. Je to totiž jeho syn. Stano má jít s manželkou Silvií do opery. Plány mu zmaří telefonát z policie, je třeba jít urychleně na letiště.
Sledujte na:
JOJ Family

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.