Sledovat seriál Zoo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zoo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 96 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, science fiction, thriller Zoo na !
  Sledovat Zoo online
Žánr:
drama, science fiction, thriller
Režie:
Michael Katleman
Hrají a postavy:
James Wolk (Jackson Oz), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Michael J. Bradford (Biker / Pirate), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant), Billy Burke (Mitch Morgan)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Na celé planetě propukla vlna násilnických zvířecích útoků proti lidem. Napadení jsou stále více koordinované a zuřivé. Skupina lidí složená ze zoologa Jacksona, safari průvodce Abrahama, zvířecího patologa Mitche, reportérky Jamie a analytičky francouzského ministerstva obrany Chloe má za úkol zjistit, co se děje, proč se to děje a jak to zastavit.
Hodnocení:
69 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.