Sledovat seriál Přítelkyně z domu smutku online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Přítelkyně z domu smutku online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1433 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Přítelkyně z domu smutku
  Sledovat Přítelkyně z domu smutku online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Hynek Bočan
Hrají a postavy:
Ivana Chýlková (Lillina přítelkyně Marta), Anna Geislerová (Líba), Jiřina Bohdalová (Helenka), Jana Boušková (Andy), Michal Dlouhý (Investigator / ...), Michaela Kuklová (Helenina dcera Evička)
Země:
Československo
Rok výroby:
1992
Popis:
Ivana Chýlková v hlavní roli čtyřdílného televizního filmu na motivy autobiografického románu E. Kantůrkové.

Román Přítelkyně z domu smutku, jak ho počátkem osmdesátých let napsala Eva Kantůrková, byl inspirován jejími zážitky z roční vyšetřovací vazby v ruzyňské věznici. Bylo to místo, kde měl být člověk pomocí promyšleného systému zbaven své důstojnosti, ale byla to také příležitost k setkání s celou galerií lidských typů, z nichž mnohé lze potkat právě jen ve vězení. Ve své knize, kterou sama nazvala románem - pravdou, dosáhla autorka mimořádné působivosti. Tu neztratila ani jeho čtyřdílná televizní adaptace, jíž se vedle samotné Evy Kantůrkové chopili scenárista Václav Šašek a režisér Hynek Bočan a řada skvělých českých herců.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski