Sledovat seriál
Hříšní lidé města pražského
online

Seriál Hříšní lidé města pražského
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hříšní lidé města pražského online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 136 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 569 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

13ti dílný seriál kriminálních případů ze třicátých let minulého století podle povídek Jiřího Marka. Pražská "mordparta" policejního rady Vacátka bojuje s podsvětím. Ani ten nejrafinovanější zločinec nemá šanci uniknout dedukčním schopnostem inspektorů Mrázka, Brůžka a Bouše. Jejich práci si ze svého postu kriminálního rady pohlídá Jaroslav Marvan alias Vacátko. Se stejným obsazením vznikly v letech 1970-71 čtyři celovečerní filmy - Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna, Vražda v hotelu Excelsior a Smrt černého krále. V roce 1986 byl jako volné pokračování natočen seriál Panoptikum Města pražského.

Žánr: Krimi, Drama
Režie: Jiří Sequens
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Vacátko police board), Josef Bláha (detektiv Bruzek), Josef Vinklář (detektiv Bouse), František Filipovský (detektiv Mrázek), Gustav Nezval (Forensic surgeon), Helena Růžičková (Prostitute)
Rok výroby: 1968-1970
Hodnocení: 87 %
Vysíláno na: ČT1

Seznam epizod

(1) Přísaha - sledovat
(2) Malý a velký vrah - sledovat
(3) Lady Macbeth z Vinohrad - sledovat
(4) Otisky prstů - sledovat
(5) Černé rukavice - sledovat
(6) Případ lichého střevíce - sledovat
(7) Lodní uzel - sledovat
(8) Telegram z Neapole - sledovat
(9) Turecké náušnice - sledovat
(10) Kaprova smrt - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko