Sledovat seriál
Hříšní lidé města pražského
online

Seriál Hříšní lidé města pražského
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hříšní lidé města pražského online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 146 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 359 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

13ti dílný seriál kriminálních případů ze třicátých let minulého století podle povídek Jiřího Marka. Pražská "mordparta" policejního rady Vacátka bojuje s podsvětím. Ani ten nejrafinovanější zločinec nemá šanci uniknout dedukčním schopnostem inspektorů Mrázka, Brůžka a Bouše. Jejich práci si ze svého postu kriminálního rady pohlídá Jaroslav Marvan alias Vacátko. Se stejným obsazením vznikly v letech 1970-71 čtyři celovečerní filmy - Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna, Vražda v hotelu Excelsior a Smrt černého krále. V roce 1986 byl jako volné pokračování natočen seriál Panoptikum Města pražského.

Žánr: Krimi, Drama
Režie: Jiří Sequens
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Vacátko police board), Josef Bláha (detektiv Bruzek), Josef Vinklář (detektiv Bouse), František Filipovský (detektiv Mrázek), Gustav Nezval (Forensic surgeon), Helena Růžičková (Prostitute)
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 87 %
Vysíláno na: ČT1

Seznam epizod

(9) Turecké náušnice - sledovat
vysíláno 10.8. (10) Kaprova smrt - sledovat
vysíláno 17.8. (11) Hra - sledovat
vysíláno 24.8. (12) Špion přijede v sedm - sledovat
vysíláno 31.8. (13) Svědomí - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська