Seriál Hříšní lidé města pražského

Sledovat seriál
Hříšní lidé města pražského
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

13ti dílný seriál kriminálních případů ze třicátých let minulého století podle povídek Jiřího Marka. Pražská "mordparta" policejního rady Vacátka bojuje s podsvětím. Ani ten nejrafinovanější zločinec nemá šanci uniknout dedukčním schopnostem inspektorů Mrázka, Brůžka a Bouše. Jejich práci si ze svého postu kriminálního rady pohlídá Jaroslav Marvan alias Vacátko. Se stejným obsazením vznikly v letech 1970-71 čtyři celovečerní filmy - Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna, Vražda v hotelu Excelsior a Smrt černého krále. V roce 1986 byl jako volné pokračování natočen seriál Panoptikum Města pražského.

Žánr: Krimi, Drama
Režie: Jiří Sequens
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Vacátko, police board), Josef Bláha (detektiv Bruzek), Josef Vinklář (detektiv Bouse), Josef Bek (Javurek), Václav Lohniský (kněz), Jaroslav Mareš (Evzen, innkeeper)
Scénář: Jiří Marek, Jiří Sequens
Země: Československo
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 87 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko