Sledovat seriál
Hrísní lidé mesta prazského
online

Seriál Hrísní lidé mesta prazského
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hrísní lidé mesta prazského online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 153 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 323 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

13ti dílný seriál kriminálních případů ze třicátých let minulého století podle povídek Jiřího Marka. Pražská "mordparta" policejního rady Vacátka bojuje s podsvětím. Ani ten nejrafinovanější zločinec nemá šanci uniknout dedukčním schopnostem inspektorů Mrázka, Brůžka a Bouše. Jejich práci si ze svého postu kriminálního rady pohlídá Jaroslav Marvan alias Vacátko. Se stejným obsazením vznikly v letech 1970-71 čtyři celovečerní filmy - Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna, Vražda v hotelu Excelsior a Smrt černého krále. V roce 1986 byl jako volné pokračování natočen seriál Panoptikum Města pražského.

Originální název:

Hříšní lidé města pražského

Žánr: Krimi, Drama
Režie: Jiří Sequens
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Vacátko police board), Josef Bláha (detektiv Bruzek), Josef Vinklář (detektiv Bouse), František Filipovský (detektiv Mrázek), Gustav Nezval (Forensic surgeon), Helena Růžičková (Prostitute)
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 87 %
Vysíláno na: ČT1

Seznam epizod

vysíláno 2.8. (8) Telegram z Neapole - sledovat
vysíláno 2.8. (9) Turecké náušnice - sledovat
vysíláno 9.8. (10) Kaprova smrt - sledovat
vysíláno 9.8. (11) Hra - sledovat
vysíláno 16.8. (12) Špion přijede v sedm - sledovat
vysíláno 16.8. (13) Svědomí - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina