Sledovat seriál Dlouhá míle online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Dlouhá míle
  Sledovat 1433 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Sport, Thriller
Režie:
Jiří Adamec
Hrají a postavy:
Svatopluk Skopal (Ondrej Vesecký), Radoslav Brzobohatý (Trainer Brázda), Jan Čenský (Michal Klánský), Petr Čepek (Trainer Hanák), Petr Haničinec (ředitel), Jan Potměšil (Arnost, Klánský)
Země:
Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Napětí sportovních bojů na atletických drahách. Osudové zvraty v životech mladých mužů.

Mistru Evropy Ondřeji Veseckému se nedaří a dostává se stále více z formy. K tomu se přidávají i starosti v soukromém životě a též alkohol. Vše vyústí v zákaz činnosti a odchod z vrcholového sportu. Šestidílný seriál Jiřího Adamce ukazuje, jak je těžké vrátit se znovu na vrchol a vyhrávat, jak se může rivalita a neustálé vzájemné napadání ve sportovním klubu změnit v obrovské přátelství.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
ČT3 ČT3 Archív a všechna videa pořadů televize ČT3 online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski