Seriál Dlouhá míle

Sledovat seriál
Dlouhá míle
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dlouhá míle online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1332 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Napětí sportovních bojů na atletických drahách. Osudové zvraty v životech mladých mužů.
Mistru Evropy Ondřeji Veseckému se nedaří a dostává se stále více z formy. K tomu se přidávají i starosti v soukromém životě a též alkohol. Vše vyústí v zákaz činnosti a odchod z vrcholového sportu. Šestidílný seriál Jiřího Adamce ukazuje, jak je těžké vrátit se znovu na vrchol a vyhrávat, jak se může rivalita a neustálé vzájemné napadání ve sportovním klubu změnit v obrovské přátelství.

Žánr: Drama, Sport, Thriller
Režie: Jiří Adamec
Hrají a postavy: Svatopluk Skopal (Ondrej Vesecký), Radoslav Brzobohatý (Trainer Brázda), Jan Čenský (Michal Klánský), Petr Čepek (Trainer Hanák), Petr Haničinec (ředitel), Jan Potměšil (Arnost, Klánský)
Scénář: Ivan Hejna
Země: Československo
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 62 %

Seznam epizod

(1) Dlouhá míle (1/6) - sledovat
(2) Dlouhá míle (2/6) - sledovat
(3) Dlouhá míle (3/6) - sledovat
(4) Dlouhá míle (4/6) - sledovat
(6) Dlouhá míle - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko