Sledovat seriál Jak jsem přežil online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Jak jsem přežil online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Jak jsem přežil online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Róbert Šveda, Peter Bebjak, Albert Vlk, Matúš Libovič, Gejza Dezorz
Hrají:
Elena Podzámska, Marián Miezga, Eva Matejková, Zuzana Mauréry, Pavel Višňovský, Henrieta Mičkovicová
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2009
Popis:
Okamžiky, které se nedají vrátit zpět.

Série hraných příběhů inspirovaných skutečnými událostmi, které tragicky zasáhly do soukromí mnoha lidí. Prožité hraniční situace a chvíle, které se nedají vrátit zpět, jsou prověrkou statečnosti hrdinů. Jejich příkladná lidskost může být inspirací pro nás ostatní. Jak jsem přežil je unikátním 12-dílným seriálem, jehož společným jmenovatelem je lidská tragédie někdy se šťastným, někdy s nešťastným koncem. Námětem pro autory se staly skutečné osudy lidí a příběhy vycházejí z reálných faktů a událostí, které se staly možná právě vašim známým anebo vám...
Sledujte na:
JOJ Family

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.