Sledovat seriál Zločiny ze sousedství online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zločiny ze sousedství online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1310 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Zločiny ze sousedství
  Sledovat Zločiny ze sousedství online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Matt Earl Beesley
Hrají a postavy:
Jennifer Finniganová (Annabeth Chaseová), Kimberly Eliseová (Maureen Scofield), Cress Williams (Ed Williams), Jon Seda (Ray Blackwell), David James Elliott (James Conlon), Eric Stoltz (Chris Veeder)
Země:
USA
Rok výroby:
2005-2007
Popis:
Annabeth Chase a Maureen Scofield mají zcela odlišné povahy i postoj ke kariéře, ale spojuje je jedna věc. Touha dosáhnout spravedlnosti... Annabeth Chase je prokurátorkou v Indianapolis. Společně s týmem svých kolegů se snaží vždy dosáhnout spravedlnosti pro oběti zločinu, které se dějí v jejich "rajónu". Má manžela Jacka a krásnou dceru Hailey, které se snaží co nejméně zanedbávat, ale ne vždy se jí to daří.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski