Seriál Ohnivý kuře

Sledovat seriál
Ohnivý kuře
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ohnivý kuře online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1562 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Mladí kuchaři Mike a Burák opouštějí brány vězení a vyrážejí do Janových Lázní, kde Burák zdědil hospodu. Během komických situací se seznamují s obyvateli městečka. Když konečně objeví svoji hospodu, čeká je šok. Co s ruinou, ve které se nedá točit ani pivo? Prvotní nápad je sbalit kufry a zmizet. Jejich rozhodnutí změní nečekané okolnosti.

Žánr: Komedie, Vaření
Režie: Libor Kodad
Hrají a postavy: Jan Dolanský (Jan 'Burák' Bures), Jakub Prachař (Michal 'Mike' Benes), Simona Babčáková (Renáta Tréblová), Josef Carda (Frantisek 'Ferda' Mrázek), Eva Čížkovská-Jelínková (kucharka Jarka), Viet Anh Doan (Liu)
Scénář: Jonás Paul, Jiří Vanek
Země: Česká republika
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 75 %

Seznam epizod

(2) Stará trouba - sledovat
(3) Pivo pivovárek - sledovat
(4) Kámoš - sledovat
(5) Divoká jízda - sledovat
(6) Lázeňská bageta - sledovat
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko