Sledovat seriál
Misfits: Zmetci
online

Seriál Misfits: Zmetci
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Nathan, Kelly, Simon, Alisha a Curtis jsou mladiství delikventi odsouzení k 12 týdnům veřejně prospěšných pracích. Jednoho dne jsou za podivných okolností zasaženi bleskem, a tím veškerá jejich nudná práce se sbíráním odpadků končí. Získávají nadpřirozené schopnosti, jakými jsou neviditelnost, možnost manipulace s časem, vyvolání nepotlačitelné sexuální přitažlivosti dotykem nebo telepatie. Hrdinové to však nejsou. Místo, aby zachraňovali lidstvo před zkázou se více potýkají s vlastními problémy. Nejsou ale jediní, kdo po zásahu bleskem získal zvláštní schopnosti...
Jak dokáže jedna záhadná bouře zamávat životy pětice mladých Londýňanů? Rozhodně více, než by se na první pohled zdálo. Alisha, Curtis, Kelly, Nathan a Simon se nedobrovolně sešli při výkonu veřejně prospěšných prací za prohřešky, které ve své minulosti napáchali. Jednoho dne je však zastihne nejpodivnější meteorologická událost v historii Velké Británie, která v nich zanechá zvláštní schopnosti. Dokáží se však mladiství delikventi, kteří mají k hrdinským ideálům skutečně daleko, vypořádat s touto změnou, která může přinést více komplikací, než užitku? A zapůsobila bouře i na ostatní obyvatele Londýna? Svěží seriál z Velké Británie zajímavě kombinuje v jednotlivých epizodách akční, dramatické i černohumorné scény a díky uvěřitelnosti hlavních postav se MISFITS stávají jedním ze seriálových překvapení roku 2009.

Žánr: Komedie, Drama, Fantasy, Romantický, Science Fiction, Thriller
Režie: Wayne Yip
Hrají a postavy: Karla Crome (Jess), Joseph Gilgun (Rudy Wade), Nathan McMullen (Finn Samson), Natasha O'Keeffe (Abbey Smith), Matt Stokoe (Alex), Shaun Dooley (Greg)
Scénář: Howard Overman
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2009-2013
Hodnocení: 82 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko