Sledovat seriál
McLeodovy dcery
online

Seriál McLeodovy dcery
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Život se s nimi nemazlí, ale děvčata na Drovers Run nejsou z cukru.
Hlavními hrdinkami jsou sestry McLeodovy, které svede osud opět dohromady po smrti jejich otce a Tessiny matky. Tess se vrací na rodinnou farmu, kde začíná žít těžký život farmářky spolu s Claire a ostatními děvčaty. Seznamuje se s farmářskými zvyklostmi a novými lidmi. Snaží se dokázat, že farmu lze vést i bez mužské pomoci - to ovšem neznamená, že v jejich životě chybí muži úplně.

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Richard Jasek
Hrají a postavy: Simmone Mackinnonová (Stevie Hall Ryan), Abi Tuckerová (Grace Kingston McLeod), Matt Passmore (Marcus Turner), John Schwarz (Ben Hall), Edwina Ritchard (Jaz McLeod), Gillian Alexy (Tayler Geddes)
Země: Austrálie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko