Sledovat seriál McLeodovy dcery online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu McLeodovy dcery online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller McLeodovy dcery na Prima LOVE!
  Sledovat McLeodovy dcery online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Steve Mann
Hrají a postavy:
Simmone Mackinnonová (Stevie Hall Ryan), Abi Tuckerová (Grace Kingston McLeod), Michala Banas (Kate Manfredi), Matt Passmore (Marcus Turner), Doris Younaneová (Moria Doyle), Gillian Alexy (Tayler Geddes)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2008
Popis:
Život se s nimi nemazlí, ale děvčata na Drovers Run nejsou z cukru.

Hlavními hrdinkami jsou sestry McLeodovy, které svede osud opět dohromady po smrti jejich otce a Tessiny matky. Tess se vrací na rodinnou farmu, kde začíná žít těžký život farmářky spolu s Claire a ostatními děvčaty. Seznamuje se s farmářskými zvyklostmi a novými lidmi. Snaží se dokázat, že farmu lze vést i bez mužské pomoci - to ovšem neznamená, že v jejich životě chybí muži úplně.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima LOVE Prima LOVE Archív a všechna videa pořadů televize Prima LOVE online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski