Sledovat seriál Království online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Království online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1433 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Království
  Sledovat Království online
Žánr:
Drama, Fantasy, Thriller
Režie:
Anne Wheeler, Matthew Hastings, Holly Daleová, David Sutherland, Allan Kroeker, Chris Grismer
Hrají a postavy:
Adelaide Kane (Mary / ...), Megan Followsová (Queen Catherine), Torrance Coombs (Sebastian), Anna Popplewellová (Lola), Celina Sinden (Greer), Toby Regbo (Prince Francis / ...)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Seriál Reign pojednává o tom, jak se k moci dostala Marie Stuartovna, skotská a francouzská královna. V patnácti letech přijela se svými nejlepšími kamarádkami do Francie, zasnoubila se s princem Františkem a stala se tak francouzskou královnou. Marie Stuartovna objevuje tajnou historii přežití na francouzském dvoře, plném temných sil, nepřátel a sexuálních intrik.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski