Sledovat seriál Kobra 11 online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kobra 11 online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1545 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Kobra 11
  Sledovat Kobra 11 online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Axel Sand
Hrají a postavy:
Gedeon Burkhard (Chris Ritter), Erdogan Atalay (Semir Gerkhan), Marcus Mittermeier (Richard Schuhmann), Nils Nelleßen (Jochen Breugel), Nina Bottová (Stefanie Kraus), Tom Wlaschiha (Nick Weiss)
Scénář:
Ralf Ruland
Země:
Německo
Rok výroby:
1996-2010
Popis:
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.

Dva policejní inspektoři a jejich tým z okrsku Bonn-Koeln bojují proti všem druhům zločinů, se kterými se denně setkávají na hlavních dálnicích v Německu.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
Nova Action Nova Action Archív a všechna videa pořadů televize Nova Action online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko