Sledovat seriál Hercule Poirot online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Hercule Poirot online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Hercule Poirot online
Žánr:
drama, krimi, záhady, thriller
Režie:
Paul Unwin
Hrají:
David Suchet (Hercule Poirot), Rachael Stirlingová (Caroline Crale), Aidan Gillen (Amyas Crale), Toby Stephens (Philip Blake), Marc Warren (Meredith Blake), Aimee Mullinsová (Lucy Crale)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2003
Popis:
Známý belgický detektiv Poirot je požádán o prošetření vraždy, která se udála již před čtrnácti lety. Úkolem je zjistit, zdali odsouzená žena opravdu čin spáchala.

Malý belgický detektiv Hercule Poirot (David Suchet) s knírkem upraveným dle pravítka a neuvěřitelně bystrou šedou kůrou mozkovou řeší případy, na které slavná britská policie ani Scotland Yard nestačí a to již od roku 1989 dodnes v této nejslavnější volně inspirované adaptaci předlohy královny detektivek Agathy Christie.
Hodnocení:
86 %
Sledujte na:
ČT1

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 83 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.