Sledovat seriál Herkules online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Herkules
  Trailer k pořadu Herkules   Sledovat 1420 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Fantasy
Režie:
Roger Young
Hrají a postavy:
Paul Telfer (Hercules 2 díly, 2005), Elizabeth Perkinsová (Alcmene 2 díly, 2005), Sean Astin (Linus 2 díly, 2005), Leeanna Walsmanová (Megara 2 díly, 2005), Kristian Schmid (King Eurystheus 2 díly, 2005), Kim Coates (Tiresias 2 díly, 2005)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Epický příběh bájného hrdiny Herkula, dítěte obdarovaného krví, která je silnější než smrt.

Vydejte se na cestu proti proudu času. Ne o sto nebo tisíc let, ale do doby před celou historií - do časů bájí a fantazie, kdy bohové v lidské podobě kráčeli po Zemi a v začarovaných lesích žila bájná stvoření - kentauři, satyrové a nymfy. Ale i tehdy se válčilo. Ne mezi armádami, ale mezi bohy. Zeus bojoval s Hérou o vládu a z jejich války se stala válka lidí, protože následovníci Héry bojovali o nadvládu s těmi, kteří uctívali Dia.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Filmbox Stars Filmbox Stars Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Stars online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko