Sledovat seriál
Herkules
online

Seriál Herkules
  Trailer k pořadu Herkules Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Herkules online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 143 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 395 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Epický příběh bájného hrdiny Herkula, dítěte obdarovaného krví, která je silnější než smrt.
Vydejte se na cestu proti proudu času. Ne o sto nebo tisíc let, ale do doby před celou historií - do časů bájí a fantazie, kdy bohové v lidské podobě kráčeli po Zemi a v začarovaných lesích žila bájná stvoření - kentauři, satyrové a nymfy. Ale i tehdy se válčilo. Ne mezi armádami, ale mezi bohy. Zeus bojoval s Hérou o vládu a z jejich války se stala válka lidí, protože následovníci Héry bojovali o nadvládu s těmi, kteří uctívali Dia.

Režie: Roger Young
Hrají a postavy: Paul Telfer (Hercules 2 díly 2005), Elizabeth Perkinsová (Alcmene 2 díly 2005), Sean Astin (Linus 2 díly 2005), Leeanna Walsmanová (Megara 2 díly 2005), Kristian Schmid (King Eurystheus 2 díly 2005), Kim Coates (Tiresias 2 díly 2005)
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 1.9.2022 07:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko