Sledovat seriál Herkules online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Herkules online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1323 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Herkules
  Sledovat Herkules online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Fantasy
Režie:
Roger Young
Hrají a postavy:
Paul Telfer (Hercules 2 díly, 2005), Elizabeth Perkinsová (Alcmene 2 díly, 2005), Sean Astin (Linus 2 díly, 2005), Leeanna Walsmanová (Megara 2 díly, 2005), Kristian Schmid (King Eurystheus 2 díly, 2005), Kim Coates (Tiresias 2 díly, 2005)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Epický příběh bájného hrdiny Herkula, dítěte obdarovaného krví, která je silnější než smrt.

Vydejte se na cestu proti proudu času. Ne o sto nebo tisíc let, ale do doby před celou historií - do časů bájí a fantazie, kdy bohové v lidské podobě kráčeli po Zemi a v začarovaných lesích žila bájná stvoření - kentauři, satyrové a nymfy. Ale i tehdy se válčilo. Ne mezi armádami, ale mezi bohy. Zeus bojoval s Hérou o vládu a z jejich války se stala válka lidí, protože následovníci Héry bojovali o nadvládu s těmi, kteří uctívali Dia.
Hodnocení:
59 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski