Sledovat seriál Hříchy pro pátera Knoxe online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Hříchy pro pátera Knoxe
  Sledovat 1460 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
krimi
Režie:
Dušan Klein
Hrají a postavy:
Zlata Adamovská (zpevacka Eva Adamová), Petr Kostka (kapitán Malina), Pavel Zedníček (nadporucík Svestka), Pavel Kříž (psycholog Petr Krízek), David Matásek (malír Arnold), Ljuba Krbová (Pelentová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1992
Popis:
Oblíbený cyklus detektivních příběhů s hádankou.....

Seriál vytvořený na motivy detektivek Josefa Škvoreckého, který se inspiroval skutečnou postavou Ronalda Arbuthnotta Knoxe, anglického kněze a spisovatele, jenž byl autorem desatera pravidel správné detektivky. Seriál měl celkem 10 částí, z nichž každá ve svém příběhu porušila jedno Knoxovo pravidlo. Pořad byl původně soutěžní a diváci měli možnost na konci každého dílu tipovat, které pravidlo bylo tentokrát porušeno.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski