Sledovat seriál Vražedné pobřeží online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Vražedné pobřeží online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1488 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Vražedné pobřeží
  Sledovat Vražedné pobřeží online
Žánr:
Akční, Drama, Thriller
Režie:
Bob Bralver
Hrají a postavy:
Rob Stewart (Nick Slaughter), Carolyn Dunnová (Sylvie Girard), Ian Tracey (pavouk Garvin), Ari Sorko-Ram (Sgt. Gregory), Alon Nashman (Rollie), Pedro Armendáriz Jr. (Lt. Carillo)
Země:
Kanada
Rok výroby:
1992-1993
Popis:
Soukromý detektiv Nick Slaughter likviduje zločin na pobřeží...

Nick, bývalý agent protidrogové jednotky, si v letovisku na pobřeží tropického ostrova založí soukromou detektivní kancelář. Spíš než o svou práci však jeví zájem o místní krásky a tak není divu, že se dostává do finančních potíží. Jednoho dne ho navštíví Silvie, zaměstnankyně cestovní kanceláře a to je počátek jejich spolupráce a nakonec i partnerství. Vytvoří tak v tomto akčním, lehce komediálním seriálu, nerozlučnou dvojici, která bojuje jak se zločinem, tak i zároveň vlastně mezi sebou. Ona je chytrá, šikovná a rozumí počítačům, on je lehkomyslný a zároveň pohodový, což je zdrojem mnoha zajímavých zápletek. Takže pokud uvidíte se blížit modrý Jeep, buďte si jistý, že v něm sedí Nick a Sylvie a že se vzápětí něco zajímavého stane.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
RELAX RELAX Archív a všechna videa pořadů televize RELAX online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko