Seriál FBI: Největší případy

Sledovat seriál
FBI: Největší případy
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu FBI: Největší případy online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 135 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1293 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Přelomový kriminalistický seriál poprvé seznámí diváky s nejpamátnějšími skutečnými případy FBI. Každý díl sleduje agenty, analytiky a psychology z Federálního úřadu v jejich úsilí objasnit nejzapeklitější a nejvážnější kauzy. FBI ve spolupráci s lokálními policejními složkami a dalšími vládními agenturami bojuje s celou řadou nových, smrtelně nebezpečných hrozeb.

Žánr: Krimi
Režie: Greg Francis, Jean Guy Bureau, Christian Faber, Joanne Hock, John Kavanaugh, David Haycox
Hrají a postavy: Bray Poor (Narrator), John S. Howell Sr. (Body guard), Kristine Cornils (Claudine Ryce), Terry McConnaughey (Jim McCann), Jay McCord (Knight's Friend), Morgan Wilson (Pamela Butler)
Scénář: Jeanne Trepanier, Maurice Bisaillon, Rachel Maguire, Greg Francis, Lorraine Markus, Joe Amodio
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 80 %

Seznam epizod

Série 4:
(1) The I-10 Predator - sledovat
(2) Sex, Murder, and Video Tape - sledovat
(3) Lurking Menace - sledovat
(4) The Black Widow - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko