Sledovat seriál Brooklyn 99 online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Brooklyn 99 online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Brooklyn 99 na Prima Comedy Central!
  Sledovat Brooklyn 99 online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Jason Ensler, Craig Zisk, Dean Holland, Peter Lauer, Beth McCarthy-Miller, Troy Miller
Hrají a postavy:
Dirk Blocker (Hitchcock), Joel McKinnon Miller (Scully), Jade Ealy (Bunder's Smoke kamarád), Andy Samberg (Jake Peralta), Stephanie Beatriz (Meghan), Terry Crews (Terry Jeffords)
Země:
USA
Rok výroby:
2016-2017
Popis:
Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central Prima Comedy Central Archív a všechna videa pořadů televize Prima Comedy Central online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski