Sledovat seriál Brooklyn 99 online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Brooklyn 99 online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1570 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Brooklyn 99
  Sledovat Brooklyn 99 online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Jason Ensler, Craig Zisk, Dean Holland, Peter Lauer, Beth McCarthy-Miller, Troy Miller
Hrají a postavy:
Dirk Blocker (Hitchcock), Joel McKinnon Miller (Scully), Jade Ealy (Bunder's Smoke kamarád), Andy Samberg (Jake Peralta), Stephanie Beatriz (Meghan), Terry Crews (Terry Jeffords)
Scénář:
Luke Del Tredici, Lesley Arfin, Norm Hiscock, David Quandt, Daniel J. Goor, Michael Schur
Země:
USA
Rok výroby:
2017-2019
Popis:
Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Paramount Network Paramount Network Archív a všechna videa pořadů televize Paramount Network online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko