Sledovat seriál Brooklyn 99 online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Brooklyn 99 online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Brooklyn 99 online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Craig Zisk
Hrají:
Andy Samberg (Jake Peralta), Stephanie Beatriz (detektiv Rosa Diaz), Terry Crews (Sergeant Terry Jeffords), Melissa Fumero (detektiv Amy Santiago), Joe Lo Truglio (detektiv Charles Boyle), Chelsea Peretti (Gina Linetti)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.