Seriál Brooklyn 99

Sledovat seriál
Brooklyn 99
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Jason Ensler, Craig Zisk, Dean Holland, Peter Lauer, Beth McCarthy-Miller, Troy Miller
Hrají a postavy: Dirk Blocker (Hitchcock), Joel McKinnon Miller (Scully), Jade Ealy (Bunder's Smoke kamarád), Andy Samberg (Jake Peralta), Stephanie Beatriz (Meghan), Terry Crews (Terry Jeffords)
Scénář: Luke Del Tredici, Lesley Arfin, Norm Hiscock, David Quandt, Daniel J. Goor, Michael Schur
Země: USA
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 83 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko