Sledovat seriál
Dva z Queensu
online

Seriál Dva z Queensu
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dva z Queensu online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 156 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 508 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 249 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Doručovatel Doug Heffernan vede spokojený život - má hezkou ženu (Carrie), velkou televizi a přátele, se kterými se na ni dívá. Potom se k nim přistěhuje Arthur, potrhlý otec Carrie.

Originální název:

The King of Queens

Žánr: Komedie, Romantický
Hrají a postavy: Kevin James (Doug Heffernan), Leah Reminiová (Carrie Heffernan), Jerry Stiller (Arthur Spooner), Victor Williams (Deacon Palmer), Patton Oswalt (Spence Olchin), Gary Valentine (Danny Heffernan)
Země: USA
Rok výroby: 1998-2000
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV

Recenze seriálu Dva z Queensu:

Ale tak občas se člověk zasměje. Ale spíš se divím, že se ti dva ještě nerozešli, když se pořád tak hádají...asi proto, že by ten sitcom už nemohli dál točit :)
60% Tunic
Co jsem nyní muž v domácnosti, mám tu čest sledovat s matkou odpolední seriály... Dva z Queensu patří mezi ty lepší a vtipnější!
60% gogomann

Seznam epizod

vysíláno 21.2. (1) Pilot - sledovat
vysíláno 22.2. (4) Educating Doug - sledovat
vysíláno 23.2. (8) Supermarket Story - sledovat
vysíláno 24.2. (11) Best Man - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina