Sledovat seriál Americký táta online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Americký táta online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, komedie, sitcom Americký táta na Prima Comedy Central!
  Sledovat Americký táta online
Žánr:
animovaný, komedie, sitcom
Režie:
Brent Woods
Hrají a postavy:
Seth MacFarlane (mimozemšťan Roger), Wendy Schaalová (Francine Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Rachael MacFarlaneová (Hayley Smith), Dee Bradley Baker (Klaus), Max Burkholder (chlapec)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Od tvůrce Family Guy přichází muž, který se nezastaví před ničím, aby ochránil svou zemi.

Další animovaný seriál Setha MacFarlanea, tvůrce kultovního seriálu Family Guy. Opět sledujeme bláznivé osudy americké rodinky, která však v tomto případě není zrovna typická. Hlavou rodiny je Stan Smith, agent CIA, který se má neustále na pozoru a udělá cokoli pro ochranu svých bližních. Kromě něj, manželky Francine a jeho dvou dětí jsou však stálými členy rodiny také mimozemšťan Roger a německy mluvící zlatá rybka Klaus.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.