Sledovat seriál Americký táta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Americký táta
  Sledovat 1310 filmů a 114 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Komedie, Sitcom
Režie:
John Aoshima, Jansen Yee
Hrají a postavy:
Seth MacFarlane (mimozemšťan Roger), Wendy Schaalová (Francine Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Rachael MacFarlaneová (Hayley Smith), Dee Bradley Baker (Klaus), Curtis Armstrong (Snot)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Od tvůrce Family Guy přichází muž, který se nezastaví před ničím, aby ochránil svou zemi.

Další animovaný seriál Setha MacFarlanea, tvůrce kultovního seriálu Family Guy. Opět sledujeme bláznivé osudy americké rodinky, která však v tomto případě není zrovna typická. Hlavou rodiny je Stan Smith, agent CIA, který se má neustále na pozoru a udělá cokoli pro ochranu svých bližních. Kromě něj, manželky Francine a jeho dvou dětí jsou však stálými členy rodiny také mimozemšťan Roger a německy mluvící zlatá rybka Klaus.
Hodnocení:
73 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski