Sledovat seriál
Zoufalé manželky
online

Seriál Zoufalé manželky
  Trailer k pořadu Zoufalé manželky Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zoufalé manželky online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 131 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 267 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Tak jak se Ti to teď líbí?
Příběh několika zoufalých žen z jednoho předměstí. Proč jsou zoufalé? Susan Mayer. Nezaměstnaná matka samoživitelka. Kdyby se o ni její dcera nestarala, nejspíš by byla úplně ztracená. Vždy jí provází řada katastrofálních nehod a láska k instalatérovi odnaproti. Bree Van De Kamp. Je to hospodyňka jak z reklamy padesátých let. Dokonalá manželka a matka ve všech ohledech. Její vystupování je vždy prvotřídní. Přese všechno, nebo právě proto, prochází její manželství krizí. Její děti jí nesnáší a manžel zahýbá. Bree by ale na veřejnosti nikdy nedala najevo, že jí to snad vadí. Gabrielle Solis. Bývalá modelka a na první pohled povrchní žena, dbající jen na svůj vzhled. Její manžel už se jí dávno nevěnuje jako dřív a není proto divu, že si Gabrielle snaží zkrátit dlouhou chvíli. Nejlépe nákupem luxusních oděvů nebo "nevinným" přátelstvím se zahradníkem. Lynette Scavo. Neoficiální hlava několikačlenné rodiny, kvůli které se vzdala své slibné kariéry. Její děti jsou po předměstí známé jako nejhorší výrostci v okolí. Její manžel je málokdy doma, takže je na celou rodinu sama. Zvládnout to není vždy snadné. Edie Britt. Největší mrcha v okolí. Žádný muž si před ní není jistý. Působí jako Susanina Nemesis, když si vyhlédne stejného instalatéra. Přestože vždy působí sebejistě, zažila si také svoje, hlavně ve svém neradostném dětství. Během sledování osudů hlavních hrdinek se vždy objeví i nějaká záhada. Tajemná smrt, soused s tajemstvím, které by neměl nikdo znát nebo i tajemné výkřiky ze sklepa odvedle. A jsou to právě zoufalé manželky, které tajemství nakonec vyřeší.

Hrají a postavy: Teri Hatcherová (Susan Mayer), Felicity Huffmanová (Lynette Scavo), Marcia Crossová (Bree Hodge), Eva Longoriaová (Gabrielle Solis), Ricardo Chavira (Carlos Solis), James Denton (Mike Delfino)
Země: USA
Rok výroby: 2006-2008
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: Prima LOVE

Seznam epizod

Série 3:
(18) Vztahy - sledovat
(19) Bože, to je lahůdka - sledovat
(20) Klepy - sledovat
(21) Zpátky do lesů - sledovat
(22) Co bychom si bez tebe počali? - sledovat
(23) Dneska se vdávám - sledovat
Série 4:
(1) Tak už to víš - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko