Sledovat seriál
Doktorka Quinnová
online

Seriál Doktorka Quinnová
  Trailer k pořadu Doktorka Quinnová Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Doktorka Quinnová online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 438 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Seriál Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman) je americké rodinné drama z prostředí divokého západu. Děj začíná roku 1867, kdy do západního městečka Colorado Springs přijíždí mladá lékařka Michaela Quinnová, aby si tu zřídila svou lékařskou praxi. Výbornou přítelkyni najde v Charlottě Cooperové, která jí na smrtelné posteli svěřuje své tři děti, Matthewa, Colleen a Briana. Dr. Mike, jak se jí přezdívá, se v Coloradu usazuje a zvyká si na zdejší drsný život. Postupně překonává i předsudky lidí vůči její osobě, co by ženskému doktoru. Kromě rodiny zde nachází i svou lásku v podobě Byrona Sullyho. Chvíle šťastné střídají chvíle smutné a těžké, kdy se musí vyrovnávat, mimo jiné, se ztrátami svých pacientů.

Hrají a postavy: Jane Seymourová (Dr. Michaela 'Mike' Quinn), Joe Lando (Byron Sully), Chad Allen (Matthew Cooper), Shawn Toovey (Brian Cooper), Orson Bean (Loren Bray), Jim Knobeloch (Jake Slicker)
Země: USA
Rok výroby: 1996-1997
Hodnocení: 61 %
Vysíláno na: Prima Star

Seznam epizod

Série 5:
(11) Odděleni, ale rovnoprávní - sledovat
(12) Místo, kde se umírá - sledovat
(13) Čas zázraků - sledovat
(14) Hráz - sledovat
(15) Koncert na rozloučenou - sledovat
(16) Smrtelná nemoc - sledovat
(17) Školní práce - sledovat
(18) Daniel 1/2 - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko