Sledovat seriál Columbo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Columbo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1162 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, mysteriózní, thriller Columbo na TV6, ČT1, Super RTL, ČT1 JM!
  Sledovat Columbo online
Žánr:
drama, krimi, mysteriózní, thriller
Režie:
Steven Spielberg, Jack Smight, Norman Lloyd, Richard Irving, John Cassavetes, Jeremy Kagan
Hrají a postavy:
Peter Falk (Columbo), Mike Lally (2nd barman / ...), John Finnegan (Barney / ...), Bruce Kirby (Sergeant George Kramer), Shera Daneseová (Cathleen Calvert / ...), Charles D. Miller (Crime Scene Cop)
Země:
USA
Rok výroby:
1971-2003
Popis:
Peter Falk ve zmačkaném baloňáku, s věčně nedokouřeným doutníkem, ve své nejslavnější roli samotářského a svérázného detektiva.

Tento detektivní seriál vypráví příběhy geniálního detektiva Los Angeleského oddělení vražd, poručíka Columba. Mnoho zločinců jej podcení, protože ve svém tradičním plášti a neskutečné rachotině, kterou používá jako dopravní prostředek, vypadá spíš jako nekompetentní nula a zkrachovalec. Pod tímto zevnějškem se ale skrývá brilantní mozek, kterému neunikne jediný detail. Zajímavé ovšem je, že přes všechny jeho úspěchy nebyl nikdy povýšen. Jednou z perliček také je, že poručík poměrně často mluví o své ženě, ale divák ji v žádném díle neměl možnost vidět. Velmi kvalitní příběhy tohoto detektiva zaujaly miliony diváků po celém světě a jeho představiteli, Peteru Falkovi, přinesly zaslouženou slávu.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online
Super RTL Super RTL Archív a všechna videa pořadů televize Super RTL online
ČT1 JM ČT1 JM Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 JM online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski