Sledovat seriál Columbo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Columbo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 99 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, zďż˝hady, thriller Columbo na ČT1, Super RTL, TV6!
  Sledovat Columbo online
Žánr:
drama, krimi, z�hady, thriller
Režie:
Patrick McGoohan
Hrají a postavy:
Peter Falk (Lt. Columbo), Billy Connolly (Findlay Crawford), Richard Riehle (Sgt Degarmo), Charles Cioffi (Sidney Ritter), Hillary Dannerová (Rebecca), Chad Willett (Gabriel McEnery)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Peter Falk ve zmačkaném baloňáku, s věčně nedokouřeným doutníkem, ve své nejslavnější roli samotářského a svérázného detektiva.

Tento detektivní seriál vypráví příběhy geniálního detektiva Los Angeleského oddělení vražd, poručíka Columba. Mnoho zločinců jej podcení, protože ve svém tradičním plášti a neskutečné rachotině, kterou používá jako dopravní prostředek, vypadá spíš jako nekompetentní nula a zkrachovalec. Pod tímto zevnějškem se ale skrývá brilantní mozek, kterému neunikne jediný detail. Zajímavé ovšem je, že přes všechny jeho úspěchy nebyl nikdy povýšen. Jednou z perliček také je, že poručík poměrně často mluví o své ženě, ale divák ji v žádném díle neměl možnost vidět. Velmi kvalitní příběhy tohoto detektiva zaujaly miliony diváků po celém světě a jeho představiteli, Peteru Falkovi, přinesly zaslouženou slávu.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online
Super RTL Super RTL Archív a všechna videa pořadů televize Super RTL online
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski