Seriál Columbo

Sledovat seriál
Columbo
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Columbo online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 135 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1308 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Peter Falk ve zmačkaném baloňáku, s věčně nedokouřeným doutníkem, ve své nejslavnější roli samotářského a svérázného detektiva.
Tento detektivní seriál vypráví příběhy geniálního detektiva Los Angeleského oddělení vražd, poručíka Columba. Mnoho zločinců jej podcení, protože ve svém tradičním plášti a neskutečné rachotině, kterou používá jako dopravní prostředek, vypadá spíš jako nekompetentní nula a zkrachovalec. Pod tímto zevnějškem se ale skrývá brilantní mozek, kterému neunikne jediný detail. Zajímavé ovšem je, že přes všechny jeho úspěchy nebyl nikdy povýšen. Jednou z perliček také je, že poručík poměrně často mluví o své ženě, ale divák ji v žádném díle neměl možnost vidět. Velmi kvalitní příběhy tohoto detektiva zaujaly miliony diváků po celém světě a jeho představiteli, Peteru Falkovi, přinesly zaslouženou slávu.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi, Mysteriózní, Akční
Režie: Steven Spielberg, Jack Smight, Norman Lloyd, Richard Irving, John Cassavetes, Jeremy Kagan
Hrají a postavy: Peter Falk (Columbo), Mike Lally (2nd Bartender), John Finnegan (Barney), Bruce Kirby (Sergeant George Kramer), Shera Daneseová (Cathleen Calvert), Charles D. Miller (Crime Scene Cop)
Scénář: Lester Pine, Michael Alaimo, Anthony Lawrence, Robert Blees, Robert M. Young, Paul Tuckahoe
Země: USA
Rok výroby: 1971-1991
Hodnocení: 83 %

Seznam epizod

Série 3:
(1) Sladká, leč smrtící - sledovat
(4) Dvojexpozice - sledovat
(5) Vydat nebo zemřít - sledovat
(8) V nouzi poznáš přítele - sledovat
Série 4:
(1) Osudné cvičení - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko