Sledovat seriál
Beze stopy
online

Seriál Beze stopy
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Beze stopy online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 147 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 371 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...

Hrají a postavy: Anthony LaPaglia (Jack Malone), Poppy Montgomeryová (Samantha Spade), Enrique Murciano (Danny Taylor), Eric Close (Martin Fitzgerald), Marianne Jean-Baptisteová (Vivian Johnson), Roselyn Sanchezová (Elena Delgado)
Země: USA
Rok výroby: 2005-2006
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: Nova Gold

Seznam epizod

Série 4:
vysíláno 25.3. (14) Sudá nebo lichá - sledovat
vysíláno 25.3. (15) Cizinec - sledovat
vysíláno 26.3. (16) Malé věci - sledovat
vysíláno 26.3. (17) Poradna - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська