Sledovat seriál
Beze stopy
online

Seriál Beze stopy
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Beze stopy online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 464 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...

Hrají a postavy: Anthony LaPaglia (Jack Malone), Poppy Montgomeryová (Samantha Spade), Enrique Murciano (Danny Taylor), Eric Close (Martin Fitzgerald), Marianne Jean-Baptisteová (Vivian Johnson), Roselyn Sanchezová (Elena Delgado)
Země: USA
Rok výroby: 2004-2006
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: Nova Gold

Seznam epizod

Série 3:
(21) Na dně - sledovat
(22) Jako v zrcadle - sledovat
(23) Koncovka - sledovat
Série 4:
(1) Odhalení - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko