Sledovat seriál Beze stopy online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Beze stopy online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 96 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, záhady Beze stopy na Nova!
  Sledovat Beze stopy online
Žánr:
akční, drama, krimi, záhady
Režie:
Jeannot Szwarc
Hrají a postavy:
Anthony LaPaglia (Jack Malone), Poppy Montgomeryová (Samantha Spade), Enrique Murciano (Danny Taylor), Marianne Jean-Baptisteová (Vivian Johnson), Roselyn Sanchezová (Elena Delgado), Eric Close (Martin Fitzgerald)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.