Seriál Beze stopy

Sledovat seriál
Beze stopy
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Beze stopy online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 132 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1373 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...

Žánr: Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie: Paul Holahan
Hrají a postavy: Anthony LaPaglia (Jack Malone), Poppy Montgomeryová (Samantha Spade), Marianne Jean-Baptisteová (Vivian Johnson), Enrique Murciano (Danny Taylor), Eric Close (Martin Fitzgerald), Tom Irwin (Barry Mashburn)
Scénář: Hank Steinberg
Země: USA
Rok výroby: 2002-2004
Hodnocení: 70 %

Seznam epizod

Série 1:
Beze stopy II - sledovat
Série 2:
(23) Ztráty a nálezy - sledovat
(24) Návnada - sledovat
Série 3:
(1) Ve tmě - sledovat
(2) Nezabiješ - sledovat
(3) Světelné roky - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko