Sledovat seriál Chobotnice z II. patra online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Chobotnice z II. patra online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1469 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Chobotnice z II. patra
  Sledovat Chobotnice z II. patra online
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Režie:
Jindřich Polák
Hrají a postavy:
Josef Bláha (policista), Vlastimil Brodský (dědeček Holan), Miroslav Macháček (George), Otto Šimánek (učitel)
Země:
Československo, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Francie, Portugalsko
Rok výroby:
1986
Popis:
Čtyřdílný příběh autoři Ota Hofman a Jindřich Polák rozehráli v kouzelném prostředí pražské Kampy, kde o zázraky není nouze. Patří k televizním pořadům, k nimž rádi usedají děti i dospělí diváci. V úvodní části se seznámíte s rodinou Holanových, maminkou, sboristkou Národního divadla, tatínkem, řidičem kamionu, a jejich dětmi Evou a Honzou. Uvidíme, jak dopadla jejich vysněná dovolená, co způsobilo, že výzkumná vědecká výprava přišla o slibný výsledek svého bádání a především, jak se zrodily dvě sympatické chobotničky - Zelená a Modrý.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski