Sledovat seriál Návštěvníci online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Návštěvníci online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 107 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1125 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Návštěvníci
  Trailer k pořadu Návštěvníci   Sledovat Návštěvníci online
Žánr:
Komedie
Režie:
Jean-Marie Poiré
Hrají a postavy:
Christian Clavier (Jacquouille la Fripouille), Jean Reno (Godefroy de Papincourt, Comte de Montmirail), Valérie Lemercierová (Frénégonde de Pouille/Béatrice de Montmirail), Marie-Anne Chazelová (Ginette la clocharde), Christian Bujeau (Jean-Pierre), Isabelle Nantyová (Fabienne Morlotová)
Země:
Francie
Rok výroby:
1993
Popis:
Drátěnou košili v pračce nevypereš... Potíže statečných rytířů zabloudivších do současnosti.

Klasické téma přenosu v čase umožnilo tvůrcům nesmírně zdařilé francouzské komedie Návštěvníci těžit z konfrontace mezi středověkem a současností. Stačilo se jen omylem napít lektvaru namíchaném nepřátelským kouzelníkem a rázem se rytíř Godefroy a jeho sluha ocitli ve 20. století. Samozřejmě, jak už to ve Francii bývá, našli své potomky, i když zrovna ne na takové úrovni, jakou by si představovali. Samozřejmě, že se nejdříve ocitnou v blázinci, ale šlechtická krev se nezapře a Beatrice, jako přímý potomek rytíře Godefroy de Montmirail, se o svého předka postará...
Hodnocení:
72 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski