Film Čekání na Patrika

Sledovat film
Čekání na Patrika
online

Přehrajte si film Čekání na Patrika online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 134 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Čekání na Patrika je druhým celovečerním snímkem Petra Tučka po úspěšném debutu Copak je to za vojáka. Neexistující titulní postavu si vymyslela jedna z dívčích hrdinek filmu, studentka textilní průmyslovky Helenka. Je to postava "muže s velkým M", kterého jí závidí všechny kamarádky. Na třech spolužačkách zachytil autor různé typy mladých dívek: snivou a zamindrákovanou Helenku, která se brání svým komplexům vymyšleným milencem, její realističtější přítelkyni Zuzku, která by sice také dala přednost vysněnému Patrikovi, ale nakonec bude patrně šťastna s méně ideálním Honzou, a vulgární "nymfomanku" Sylvu, která jako motýl přelétá od jednoho milence k druhému, aby nakonec jako jediná čekala na vysněného Patrika...

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Petr Tuček
Hrají a postavy: Miroslava Pleštilová (Zuzka), Šárka Marková (Helenka), Monika Kvasničková (Sylva), Jiří Pomeje (Honza), Magda Kutková (Majka), Hana Czivišová (Hana)
Scénář: Petr Tuček
Země: Československo
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 43 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko