Sledovat film
A zase ta Lucie
online

Film A zase ta Lucie
  Trailer  k filmu A zase ta Lucie
Přehrajte si film A zase ta Lucie HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 514 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: A zase ta Lucie

Postrach ulice v dalších pohádkových dobrodružstvích.
Osvald, zbavený cti být vůdcem dětské party, připravuje strašlivou pomstu. Lucie se bude divit, až se zmocní jejích formeláků Ferdy a Ferdy a podstrčí jí za ně neuměle vyrobené napodobeniny, zbavené všech kouzel! Chystá se na ni právě v den svých narozenin. Ale doma je všechno vzhůru nohama.

Originální název:

...a zase ta Lucie!

Hrají a postavy: Žaneta Fuchsová (Lucie), Daniela Kolářová (Maminka Lucie), Jaromír Hanzlík (Tatínek Lucie), Jiří Pleskot (Dědeček Lucie), Michal Hofbauer (Osvald), Hana Maciuchová (Osvaldova matka)
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 17.2.2024 12:00

Recenze filmu A zase ta Lucie:

Další veselá dobrodružství šestileté Lucie a jejích neobyčejných kamarádů, kouzelných panáčků z formely, kteří se jmenují Ferda a Ferda. Zatímco Lucie jako nová vůdkyně party baví společně s formeláky všechny děti, potupený Osvald doma připravuje strašlivou pomstu. Chce se zmocnit kouzelných formeláků, což se mu k jeho škodě také podaří. Formeláci si totiž nenechají nic podobného líbit. Nejprve vybílí lednici, kde má Osvaldova maminka připraveny dobroty na velkou hostinu a potom znemožní Osvaldovo klavírní vystoupení před profesorem Hartmanem. Ale to samozřejmě není konec prázdninového dobrodružství. Sotva se Ferda a Ferda vrátí k Lucii, dobrodružství pokračuje, a tak si mohou děti díky oběma formelákům uprostřed léta například zabruslit.
60% ewiczka.die
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina