Film
Prázdniny pro psa

Film Prázdniny pro psa
  Trailer  k filmu Prázdniny pro psa
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Tomáš Holý a jeho teriér Alton v bláznivé komedii pro malé i velké.
Příhody městského kluka Petra, který tráví letní prázdniny na venkově u dědečka a babičky ve společnosti velšteriéra Bleka. Rozmazleného psa svěřila do jeho péče matčina přítelkyně Alice. Petr má problémy nejen se psem, jehož se zmocní zlý pan Plavec, ale i s partou místních dětí, která se na pražského kluka zpočátku dívá nevraživě. Nakonec ale děti spojí své síly a Bleka z rukou nenechavého pana Plavce vysvobodí.

Žánr: Komedie, Rodinný
Hrají a postavy: Tomáš Holý (Petr), Bohumil Vávra (Dědeček Sláma), Věra Tichánková (Babička Slámová), Oldřich Navrátil (Plavec), Jana Břežková (Alice), Monika Kvasničková (Milenka)
Scénář: Antonín Máša
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська